Gablota muzealna M2 M

Oklejanie pojazdów Warszawa

Od 2001 roku projektujemy i realizujemy oklejanie samochodów i pojazdów floty na terenie całej Polski i UE. Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Ponad 20 000 oklejonych pojazdów. Realizujemy oklejanie flot samochodowych oraz pojedynczych pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, busy, kontenery, cysterny, naczepy i inne pojazdy specjalistyczne.

Gablota idealna do muzeum, wykonana z wysokiej jakości profili aluminiowych. Są one anodowane na kolor srebrny. Drzwi gabloty są przeszklone, a także otwierają się do góry. Posiada system szyb przesuwanych. Dodatkowo drzwi są zamykane na zamek patentów.

Gablota muzealna wolnostojąca, otwieranie przesuwne, podświetlana LED, wykonana z aluminium.

Gabloty muzealne

Jej budowa sprawia, że gablota cechuje się świetną widocznością wszelkich znajdujących się w niej przedmiotów. Dno gabloty wykonane jest z blachy, która to jest proszkowo malowana na kolor białego matu. W opcji dodatkowej mamy możliwość wyboru koloru. Profile użyte w gablocie są łączone za pomocą półokrągłych głowic wykonanych z tworzywa sztucznego. nogi wychodzą bezpośrednio spod gabloty co powoduje, że posiada ona większą sztywność i jest stabilna. możemy w dodatkowej wersji w gablocie zamieścić oświetlenie.

gablota muzealna

Skontaktuj się z nami: 720 806 900