Gablota na klucze KA2

Oklejanie pojazdów Warszawa

Od 2001 roku projektujemy i realizujemy oklejanie samochodów i pojazdów floty na terenie całej Polski i UE. Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Ponad 20 000 oklejonych pojazdów. Realizujemy oklejanie flot samochodowych oraz pojedynczych pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, busy, kontenery, cysterny, naczepy i inne pojazdy specjalistyczne.

Gabloty na klucze są niezbędne w każdym biurze, szkole czy urzędzie. Wykonujemy je z wysokiej jakości anodowanych, aluminiowych profili z gwarancją światowej sławy firmy Grupa Kety SA, udzielającej wszelkich certyfikatów na wytrzymałość i doskonale położoną anodę.

gablota na klucze

Nasze gabloty na klucze aluminiowe posiadają niewidoczny i łatwy system montażu. Gabloty wykonujemy wyłącznie z certyfikowanych części polskiej, duńskiej i niemieckiej produkcji.

GABLOTA NA KLUCZE TYP KA2 (ALUMINIOWA, JEDNODRZWIOWA Z PODWÓJNYM DNEM)
typ: wewnętrzna
materiał wykonania: aluminium
mocowanie: wisząca
rodzaj: jednostronna
ilu skrzydłowa: 1-skrzydłowa
otwierana: otwierana uchylnie
kierunek otwierania: na bok
szyba: bezpieczna, akrylowa, hartowana

Profile gablot standardowo anodowane są na kolor srebrny. Gabloty zapewniają łatwy dostęp do zawartości, otwierane na bok drzwi wykonane z ujętej w aluminiowe ramy szyby o grubości 4 mm. zamykane są na zamek patentowy. Dno gabloty to płyta meblowa zaopatrzona w haczyki do wygodnego przechowywania kluczy, w tej wersji ilość kluczy jest podwojona, dzięki zastosowaniu podwójnego, odchylanego dna.

Dodatkowe opcje:

  • dowolny kolor profili aluminiowych RAL,
  • dowolny kolor dna gabloty,
  • szyba bezpieczna, hartowana lub plexi,
  • różne wymiary gablot.

Więcej informacji tel.: 531 780 007 lub 52 342 46 88