Gablota na klucze

Oklejanie pojazdów Warszawa

Od 2001 roku projektujemy i realizujemy oklejanie samochodów i pojazdów floty na terenie całej Polski i UE. Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Ponad 20 000 oklejonych pojazdów. Realizujemy oklejanie flot samochodowych oraz pojedynczych pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, busy, kontenery, cysterny, naczepy i inne pojazdy specjalistyczne.

Gablota na klucze TYP KA2 (ALUMINIOWA, JEDNODRZWIOWA Z PODWÓJNYM DNEM)

Gabloty na klucze są niezbędnym i praktycznym elementem wyposażenia w każdym urzędzie, szkole czy zakładzie pracy. Elegancka i solidna rama pozwala nam tworzyć gabloty o ponadstandardowych wymiarach zgodnie z życzeniem Klienta. Profile gablot poddawane są barwieniu w technologii anodowania standardowo na barwę srebrny mat. Gablota typu KA2 zapewnia łatwy dostęp do swej zawartości, dzięki otwieranym na bok drzwiom wykonanym z 4 mm szyby ujętej w aluminiową ramę i zamykaną na zamek patentowy.

Gabloty na klucze

Dno gabloty stanowi solidna płyta meblowa opatrzona w haczyki do wygodnego wieszania kluczy. Dodatkowo płyta ta jest odchylana tak jak drzwi gabloty, co pozwala podwoić ilość kluczy wieszając je po obu stronach płyty. Gaboty aluminiowe są proste do zamontowania na ścianię i posiadają niewidoczny system montażu. W celu zapewnienia Naszym Klientom produktu najwyższej jakości do produkcji naszych gablot wykorzystujemy wyłącznie części polskich, duńskich oraz niemieckich z wymaganymi certyfikatami jakości, co dodatkowo daje rękojmię wysokiej trwałości naszych produktów.

Kontakt:
tel. 531  517  009