Praca hostess

Jesteśmy lokalną firmą, działamy na miejscu, znamy osobiście wszystkie osoby które dla nas pracują dlatego możemy zagwarantować Państwu 100% zadowolenie z naszych usług.

Wysokie, niskie, w sukienkach czy w tematycznych strojach, w garniturach, szatynki, blondynki, brunetki. Na otwarciach sklepów, salonów, obiektów; na akcjach promocjach produktów, usług, firm; na piknikach, festynach, targach; na dniach otwartych; na wydarzeniach sportowych – hostessy są ich nieodłącznym elementem. Będą pracowały na recepcji, przy promocji targów lub stoiska targowego. Pomogą w obsłudze stoiska oraz w porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Dopilnują porządku na stoisku oraz zaproponują poczęstunek gościom.

Schody drewniane Brzeg, Strzelin, Wrocław

Zakład stolarski Jerzy Zarówny montuje schody drewniane, meble kuchenne, drzwi na wymiar, szafy wnękowe. Zapraszamy klientów z Wrocławia, Oławy, Brzegu i okolic.

hostessy-krakow18 hostessy-hot1

Oklejanie pojazdów w Warszawie Agencja Demo

Od 2001 roku projektujemy i realizujemy oklejanie samochodów i pojazdów floty na terenie całej Polski i UE. Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Ponad 20 000 oklejonych pojazdów. Realizujemy oklejanie flot samochodowych oraz pojedynczych pojazdów. Oklejamy samochody osobowe, busy, kontenery, cysterny, naczepy i inne pojazdy specjalistyczne.

Poczęstunek, miła atmosfera i rozmowa, to elementy, o jakość których postarają się dla Państwa nasze hostessy – tak aby firma i jej wizerunek w przyszłości pozytywnie się kojarzyły odwiedzającym stoisko.

Hostessy rozdadzą ulotki reklamujące firmę, zbiorą cenne kontakty do potencjalnych klientów, przywitają gości, w czasie gdy wszyscy handlowcy będą zajęci hostessa zajmie się klientami, poprosi, aby poczekali, skieruje do kompetentnej osoby, chętnie pomogą w porozumiewaniu się z obcokrajowcami.

Hostessy obsługujące konferencje, bankiety wyróżniają się urodą, wysoką kulturą osobistą, kompetencją a także znajomością języków obcych.

Spotkania biznesowe, konferencje oraz podczas obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze międzynarodowych a także jako przewodniczki świetnie sprawdzą się nasze hostessy tłumaczki.

Sprawdź naszą wyjątkową ofertę hostess, hostów, promotorów i supervisorów pracujących dla Państwa firmy przy eventach i promocjach zlokalizowanych w kurortach nad polskim morzem, w wielkim mieście czy w górach.

hostessy4

Kontakt:

tel. 516-092-107