Poprawa i korekta pracy magisterskiej, licencjackiej

Korekta prac. Jakie prace objęte są usługą korekcyjną

Poprawa i korekta językowa prac – jest to korekta prac, która sprowadza się do dokładnego sczytania, poprawy błędów językowych, czyli: korekta stylu, poprawa ortografii, interpunkcji, itp.

Korekta graficzna prac to korekta prac gdzie w głównej mierze poprawi się rysunki, wykresy, schematy w pracy, dokonuje się odpowiedniego ustawienia wszelkich graficznych elementów poprawianej pracy licencjackiej czy magisterskiej.

Schody drewniane Brzeg, Strzelin, Wrocław

Zakład stolarski Jerzy Zarówny montuje schody drewniane, meble kuchenne, drzwi na wymiar, szafy wnękowe. Zapraszamy klientów z Wrocławia, Oławy, Brzegu i okolic.

Techniczna korekta prac – najczęściej od strony technicznej poprawa prac sprowadza się do formatowania pracy, dostosowanie poprawianej pracy do wymogów uczelni, poprawa estetyczna pracy

Inne korekty w pracach – często korekta wymaga poprawy przypisów, uzupełnienia w całej pracy brakujących źródeł, sprawdzenie cytowanej literatury,  poprawa czy też wręcz od nowa napisanie wstępu, zakończenia, podsumowania, wniosków, przypisów itp.

Poprawa plagiatu

Poprawa plagiatu – w przypadki, gdy praca jest plagiatem wówczas wymaga to korekty całej pracy lub tych fragmentów, które są skopiowane z innych źródeł. W takiej sytuacji najczęściej podstawą korekty prac jest pełny raport z plagiatu.

Wykonuje poprawę i korektę prac dyplomowych, magisterskich i licencjackich od blisko 20 lat.

Korekta prac w przypadku wyceny poprawki są dokonywane do skutku, aż zostaną przyjęte, bez dodatkowych opłat.

Każda korekta pracy jest inna. W związku z tym w przypadku poprawy czy korekty pracy nie da się określić stałego cennika.

Proszę o kontakt: Dorota Wrona, tel. 696 077 619