Producent maszyn pakujących. Maszyny do pakowania pelletu i ekogroszku

Producent maszyn, automatów i linii pakujących

Firma BezMeż Sp. z o.o. z Warszawy jest oficjalnym dystrybutorem maszyn, automatów i linii do pakowanie produktów. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas sprzęt jest certyfikowany na rynki Unii Europejskiej. Posiadamy doświadczony personel.

Produkcję urządzeń do pakowania rozpoczynaliśmy w 2001 roku w Kijowie (Ukraina). Przez ponad 15 lat staliśmy się liderami na Ukrainie i w krajach ościennych. Liczba personelu wyniosła 160 osób, a sprzedaż gotowych urządzeń szacowana jest w setkach jednostek miesięcznie. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 40 modeli urządzeń do pakowania. Projektujemy i produkujemy gotowe linie opakowaniowe.

W 2015 roku otrzymaliśmy Europejski certyfikat zgodności na nasze produkty, weszliśmy na rynek Polski i krajów UE. Oficjalne biuro sprzedaży i serwisu sprzętu otwarte zostało w Warszawie (Bezmeż sp. z o.o.).

Zautomatyzowane linie produkcyjne

Sprzedajemy szereg urządzeń służących do zautomatyzowania linii produkcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkich urządzenia pionowo pakujące, od tych najpopularniejszych jak kartoniarki pionowe, pakowaczki pionowe typu flow-pack, a także i zgrzewarki termokurczliwe (foliarki) jak i saszetkarki.

Zapewniamy gwarancję na nasze wyposażenie – 1 rok. W czasie trwania okresu gwarancyjnego wymiana elementów i podzespołów z przyjazdem specjalisty jest bezpłatna (za wyjątkiem przypadków naruszenia zasad eksploatacji sprzętu). Przyjazd specjalisty na terenie całego kraju.

Urządzenia pakujące

W swojej ofercie posiadamy m.in. maszyny do pakowania pelletu, maszyny do pakowania węgla i ekogroszku, maszyny do pakowania produktów spożywczych typu kasze, makaron, snacki, herbata, kawa, ziarna, orzechy, cukierki, chipsy, chrupki kukurydziane, mrożonki itp.

Pionowy automat pakujący AF-35 (6) przeznaczony jest do wykonywania ciągłego cyklu pakowania w torebki o trzech zgrzewach (woreczki) w formie „pillow bag” uprzednio dozowanych produktów spożywczych i niespożywczych łatwych i trudnych w sypaniu (kasze, makaron, snacki, herbata, kawa, ziarna, orzechy, cukierki, chipsy, chrupki kukurydziane, mrożonki, pellet, węgiel, ekogroszek, piasek, torf, ziemia, nawozy itp.).

maszyna do pakowania pelletu

przykładowa maszyna do pakowania pelletu

„BezMeż” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

02-797 Warszawa
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b
Polska – Mazowieckie

tel.: +48 733 060 227
tel.: +48 790 416 019
tel.: +48 791 301 397